• טרי
E-יוצא מן הכלל מיקרו זרימת Dripper 12PCS מיקרו ספריי מתכוונן גן ממטרה מרססים ממטרות השקיה בטפטוף חרירי Misting
zoom_in

E-יוצא מן הכלל מיקרו זרימת Dripper 12PCS מיקרו ספריי מתכוונן גן ממטרה מרססים ממטרות השקיה בטפטוף חרירי Misting

ILS 9.99

סחורה
check זה נגיש להזמנה

עשוי באיכות גבוהה פלסטיק, עמיד וחיים ארוכים.אתה יכול להתאים, לשנות את ספריי גודל, או אפילו לכבות את ספריי.מתאים מאוד עבור רוב משקי הבית את לחץ המים.אין צורך להסתובב עם צינור, לקצר את זמן השקיה, ואת האחידות של מיקרו-השקיה בטפטוף, לא רק חוסך מים, אבל גם משיגה את הטוב ביותר השקיה השפעה.מאוד מתאים לחקלאות, מדשאות, גינות, מרפסות, חממות, חצרות, בריכות שחייה defogging וקירור; משמש חממה לחות, השקיה בטפטוף, ערכות השתמשו להשקיית פרחים, צמחים וירקות.לחץ : 1.5~3 KG.קצב זרימה : 8~10 L/ה. ספריי רדיוס : 0.7-0.9 מ ' / 2.30-2.95 מטר.אורך : כ-5.2 ס "מ/2.05 ס" מ.מפרט : חומר : פלסטיק.לחץ : 1.5~3 KG.קצב זרימה : 8~10 L/ה. ספריי רדיוס : 0.7-0.9 מ ' / 2.30-2.95 מטר.אורך : כ-5.2 ס "מ/2.05 ס" מ.מתאים ל 4 מ " מ / 7mm (פנימי/חיצוני קוטר) צינורות.צבע : שחור וכתום.משקל : כ-5 גרם/חתיכה.החבילה כוללת : 12 PCS זרבובית תרסיס.תכונה : מיקרו ערפל חרירים יכול להיות מותאם כדי לשנות את הגודל של ערפל או אפילו לכבות את זה.את atomization מערכת יכול לענות על הביקוש למים של צמחים שונים בבת אחת.מתאים עבור רוב משקי הבית את לחץ המים.קל להתקנה, ללא כלים מיוחדים נדרשים, והוא מהיר מתאם ניתן לחבר 4 מ " מ/7mm (פנימי/חיצוני קוטר) צינורות.זה מאפשר לך להתאים ובמהירות להתאים שני סוגים של זרימת המים : מים ערפל ואת עמודת המים.דיוק מערכת ההשקיה יכול לאט ובדייקנות לספק את הכמות הנכונה של מים איפה את הצמח צריך את זה.את תרסיסים זרבובית עשוי באיכות גבוהה פלסטיק, שהוא חזק ועמיד, יכול לשמש במשך זמן רב.מאוד מתאים לחקלאות, מדשאות, גינות, מרפסות, חממות, חצרות, בריכות שחייה, כדי defog מגניב.משמש חממה לחות, השקיה בטפטוף, ערכות השתמשו להשקיית פרחים, צמחים וירקות.

Material:
plastic.
Pressure:
1.5~3KG.
Flow rate:
8~10L/H.
Spray radius:
0.7-0.9m / 2.30-2.95ft.
Length:
about 5.2 cm/2.05 inches.
Suitable for 4mm / 7mm (inner/outer diameter) tubes. :
Color:
black and orange.
Weight:
about 5g/piece.
Package includes:
12PCS spray nozzle.
Feature:
The micro mist nozzle can be adjusted to change the size of the mist or even turn it off. The atomization system can meet the water demand of different plants at one time. Suitable for most household water pressure. :
Easy to install, no special tools are needed, and the quick adapter can be connected to 4mm/7mm (inner/outer diameter) tubes. :
It allows you to adjust and quickly adjust two kinds of water flow:
water mist and water column. The precision watering system can slowly and accurately provide the right amount of water where your plant needs it.
The atomizing nozzle is made of high-quality plastic, which is strong and durable and can be used for a long time. :
Very suitable for agriculture, lawns, gardens, terraces, greenhouses, backyards, swimming pools to defog and cool. Used for greenhouse humidification, drip irrigation kits, used for watering flowers, plants, and vegetables. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה..